Systemy alarmowe, SKD

Rozwiązania szyte na miarę

Dodatkowe Informacje

Spółka Vanderbilt z siedzibą główną w Wiesbaden, w Niemczech jest globalnym liderem w dziedzinie nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Ma prawie trzy dekady doświadczenia w branży. W tym czasie zyskała ogromnie doświadczenie i znakomitą reputację w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji systemów, dzięki którym dowolne obiekty stają się bezpieczne i proste w obsłudze oraz zarządzaniu.

Vanderbilt prowadzi działalność w 95 krajach świata. Dostarcza ponad 2 tys. produktów do ponad 9 tys. Klientów. Klientom świadczy także pomoc i wsparcie techniczne. Wszystkie produkty wykorzystują najnowsze zdobycze technologii oraz są zgodne z najnowszymi, obowiązującymi normami regionalnymi oraz cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Mówiąc w skrócie Vanderbilt jest jedyną niezależną firmą na świecie, która działa na  tym poziomie, świadcząc usługi w sposób dynamiczny, elastyczny i szybko  dostosowywany do zmieniających się potrzeb klientów.

Firma oferuje innowacyjne i skalowalne produkty, które pomagają klientom w uzyskaniu rentowności, pamiętając oczywiście o tym jakie znaczenie ma przygotowanie do przyszłości. Z tego powodu Vanderbilt reinwestuje przynajmniej 10 procent rocznych przychodów w nowe programy badawczo-rozwojowe.

 


Gdzie kupić

Sieć dystrybucji Vanderbilt, informacje o sprzedaży

więcej
Oferta Vanderbilt

Oferta Vanderbilt - 35 lat doświadczenia na rynku

więcej
Sklep online

Nowy i ulepszony sklep online produktów Vanderbilt, cenny oraz dostępność w czasie rzeczywistym, urządzenia mobilne, dostęp do dokumentacji i kart katalogowych, uproszczona administracja

więcej
Szkolenia Vanderbilt

Zapraszamy na szkolenia z systemów kontroli dostępu ACT enterprise/365 oraz systemów alarmowych SPC. Odbywają się w języku polskim w lokalizacji ustalonej z Państwem

więcej
Model sprzedaży Saas

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób sprzedaż rozwiązań Software-as-a-Service może przynieść korzyści Twojej firmie instalatorskiej. Opłaty z utrzymania obiektu, abonament, inne serwisy płatne.

więcej
Pliki do pobrania

Tutaj znajdziesz karty katalogowe, instrukcje obsługi, certyfikaty CE do systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. Inne pliki na stronach Vanderbilt.

więcej
Wycofywane karty Cotag

Karty kontroli dostępu pasywny Cotag i migracja do kart typu combo Mifare DESFire EV1.Zastąpione będą karty typu Clamshell, bez paska magnetycznego, TAG.

więcej
Wycofywane SKD Granta

Granta kontrola dostępu SKD. Jest to system już wycofywany i zaleca się migrację do systemów Sipass integrated lub ACT enterprise pro. Pełna techniczna informacja dotycząca migracji.

więcej

SPCconnect SPC CD SPC Wiedza Zarejestruj się Sklep online Youtube

Systemy sygalizacji włamań, centrale alarmowe, kontrola dostępu, czytniki kart - sprawdź naszą ofertę! Konsultacja: Krzysztof 883368047

Jest to nieoficjalna strona wsparcia produktów firmy Vanderbilt, która ma na celu przybliżenie końcowemu użytkownikowi oraz instalatorom bardzo ciekawej oferty firmy Vanderbilt produktów z zakresu kontroli dostępu, systemów alarmowych czy telewizji przemysłowej. Firma Vanderbilt posiada sieć dystrybutorów w Polsce oraz lokalne biuro wsparcia w Warszawie (tel. 883368047).

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu