2Keys

Systemy alarmowe i kontrola dostępu

Dodatkowe Informacje

Spółka Vanderbilt z siedzibą główną w Wiesbaden, w Niemczech jest globalnym liderem w dziedzinie nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Ma prawie trzy dekady doświadczenia w branży. W tym czasie zyskała ogromnie doświadczenie i znakomitą reputację w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji systemów, dzięki którym dowolne obiekty stają się bezpieczne i proste w obsłudze oraz zarządzaniu.

Vanderbilt prowadzi działalność w 95 krajach świata. Dostarcza ponad 2 tys. produktów do ponad 9 tys. Klientów. Klientom świadczy także pomoc i wsparcie techniczne. Wszystkie produkty wykorzystują najnowsze zdobycze technologii oraz są zgodne z najnowszymi, obowiązującymi normami regionalnymi oraz cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Mówiąc w skrócie Vanderbilt jest jedyną niezależną firmą na świecie, która działa na  tym poziomie, świadcząc usługi w sposób dynamiczny, elastyczny i szybko  dostosowywany do zmieniających się potrzeb klientów.

Firma oferuje innowacyjne i skalowalne produkty, które pomagają klientom w uzyskaniu rentowności, pamiętając oczywiście o tym jakie znaczenie ma przygotowanie do przyszłości. Z tego powodu Vanderbilt reinwestuje przynajmniej 10 procent rocznych przychodów w nowe programy badawczo-rozwojowe.

 


Gdzie kupić

Sieć dystrybucji Vanderbilt, kontakty, oferty cenowe, rabaty!

więcej
Oferta Vanderbilt

Portfolio systemów kontroli dostępu i systemów alarmowych Vanderbilt zapewnia integrację z aplikacjami do zarządzania wideo i zarządzania personelem.

więcej
Szkolenia, certyfikaty

Szkolenia dla instalatorów, certyfikaty, projekty, wsparcie on-Line. Dołącz do programu ASPIRE i ciesz się benefitami.

więcej

Systemy sygalizacji włamań, centrale alarmowe, kontrola dostępu, czytniki kart - sprawdź naszą ofertę! Konsultacja: Krzysztof 883368047
Jest to nieoficjalna strona wsparcia produktów firmy Vanderbilt.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu