2Keys

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

W naszej ofercie mamy systemy zarówno do obieków rozległych i strategicznych jak i do średnich czy nawet małych biur. W zależności od potrzeb funkcjonalnych dobieramy odpowiedni system szyty na miarę. Możemy pochwalić się że nasz Sipass intgrated to kontrola dostępu, która jest uważana za jedną z najlepszych na rynku. System ten instalowany jest w obiektach gdzie wymagane są zaawansowane funkcje bezpieczeństwa (lotniska, metro, parlament itd.)

Kolejny system ACTpro jest to KD,  stosowana tam gdzie chcemy w sposób ekonomiczny połączyć funkcjonalności kontroli dostępu, systemów alarmowych (SPC po IP) czy kamer IP - za pomocą jednego interfejsu możemy podglądać te trzy systemy i reagować na zdarzenia alarmowe.

Natomiast gdy mamy do czynienia z małymi obiektami jednak bardzo geograficznie porozrzucanymi, radzimy wtedy wykorzystanie ACT365 i wtedy każde drzwi wpięte są w naszą chmurę i mogą być zarządzane całkowicie zdalnie przez aplikacje mobilne.

Nie należy zapomnieć że nasza centrala alarmowa SPC również posiada dość bogate możliwości kontroli dostępu i do niej możemy podłączyć do 64 czytników - a skoro już o nich mowa - to warto zaznaczyć że produkujemy również ciekawe czytniki Mifare, o których więcej poniżej.

Powiązane działy:

Sipass integrated SKD
Sipass integrated SKD

Sipass integrated kontrola dostępu

więcej
ACT pro Enterprise i ACT365
ACT pro Enterprise i ACT365

ACT Enterprise i ACT365

więcej

Systemy sygalizacji włamań, centrale alarmowe, kontrola dostępu, czytniki kart - sprawdź naszą ofertę! Konsultacja: Krzysztof 883368047
Jest to nieoficjalna strona wsparcia produktów firmy Vanderbilt.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu