2Keys

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

kontrola dosępu ACT instalacja

W naszej ofercie mamy systemy zarówno do obieków rozległych i strategicznych jak i do średnich czy nawet małych biur. W zależności od potrzeb funkcjonalnych dobieramy odpowiedni system szyty na miarę. Możemy pochwalić się że nasz Sipass intgrated to kontrola dostępu, która jest uważana za jedną z najlepszych na rynku. System ten instalowany jest w obiektach gdzie wymagane są zaawansowane funkcje bezpieczeństwa (lotniska, metro, parlament itd.)

Kolejny system ACTpro jest to KD,  stosowana tam gdzie chcemy w sposób ekonomiczny połączyć funkcjonalności kontroli dostępu, systemów alarmowych (SPC po IP) czy kamer IP - za pomocą jednego interfejsu możemy podglądać te trzy systemy i reagować na zdarzenia alarmowe.

Natomiast gdy mamy do czynienia z małymi obiektami jednak bardzo geograficznie porozrzucanymi, radzimy wtedy wykorzystanie ACT365 i wtedy każde drzwi wpięte są w naszą chmurę i mogą być zarządzane całkowicie zdalnie przez aplikacje mobilne.

Nie należy zapomnieć że nasza centrala alarmowa SPC również posiada dość bogate możliwości kontroli dostępu i do niej możemy podłączyć do 64 czytników - a skoro już o nich mowa - to warto zaznaczyć że produkujemy również ciekawe czytniki Mifare, o których więcej poniżej.

Zobacz nasze urządzenia:
ACT pro kontrolery, stacje drzwiowe

Kontrola dostępu ACT pro zarządzana lokalnie

więcej
ACT365 kontrola dostępu online

Kontrola dostępu zarządzane całkowicie przez chmurę

więcej
Czytniki Mifare EV1/EV2

Czytniki kontroli dostępu Mifare OSDP i Wiegand

więcej
Czytniki Bluetooth, przycisk

Czytniki Bluetooth, OSDP i Wiegand, stylowy przycisk wyjścia

więcej


ACT365 SKD w chmurze

ACT365 to KD działająca w chmurze, która jest zintegrowana z CCTV co pozwala na pracę z systemem z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Aplikacja mobilna.

więcej
ACTpro - funkcjonalność

ACT pro. Rozwiązania SKD oparte na lokalnym serwerze. Aplikacja mobilna, integracja SSWiN oraz CCTV, makra, windy KONE, RCP, OSDP, mapa obiektu

więcej
Makra łatwo programuj

Reguły i makra w ACTpro można łatwo tworzyć przy użyciu bloczków. Taka funkcjonalność jest niespotykana w innych systemach KD w tej kategorii cenowej!

więcej
Integracja z alarmami

ACTpro to kontrola dostępu zintegrowana przez IP z alarmami SPC. To pozwala na łatwe współdziałanie systemów - np. blokada drzwi uzbraja system alarmowy

więcej
Połącz z monitoringiem

Kontrola dostępu ACT pro teraz z zaawansowanymi integracjami z monitoringiem i kamerami IP typu ANPR/LPR do rozpoznawania tablic rejestracyjnych (Dahua, HikVision, Samsung)

więcej
Wideodomofon

Produkty AKUVOX to cała gama urządzeń PoE wideodomofonu wraz z monitorem dotykowym, interkomem czy kasetami do montażu. System integruje się z kontrolą dostępu i korzysta z protokołu SIP 2.0

więcej

Systemy sygalizacji włamań, centrale alarmowe, kontrola dostępu, czytniki kart - sprawdź naszą ofertę! Konsultacja: Krzysztof 883368047
Jest to nieoficjalna strona wsparcia produktów firmy Vanderbilt.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu