Systemy alarmowe, SKD

Rozwiązania szyte na miarę

Kontrola dostępu SKD

W naszej ofercie mamy systemy zarówno do obieków rozległych i strategicznych jak i do średnich czy nawet małych biur. W zależności od potrzeb funkcjonalnych dobieramy odpowiedni system szyty na miarę. Możemy pochwalić się że nasz Sipass intgrated to kontrola dostępu, która jest uważana za jedną z najlepszych na rynku. System ten instalowany jest w obiektach gdzie wymagane są zaawansowane funkcje bezpieczeństwa (lotniska, metro, parlament itd.)

Kolejny system ACTpro jest to KD,  stosowana tam gdzie chcemy w sposób ekonomiczny połączyć funkcjonalności kontroli dostępu, systemów alarmowych (SPC po IP) czy kamer IP - za pomocą jednego interfejsu możemy podglądać te trzy systemy i reagować na zdarzenia alarmowe.

Natomiast gdy mamy do czynienia z małymi obiektami jednak bardzo geograficznie porozrzucanymi, radzimy wtedy wykorzystanie ACT365 i wtedy każde drzwi wpięte są w naszą chmurę i mogą być zarządzane całkowicie zdalnie przez aplikacje mobilne.

Nie należy zapomnieć że nasza centrala alarmowa SPC również posiada dość bogate możliwości kontroli dostępu i do niej możemy podłączyć do 64 czytników - a skoro już o nich mowa - to warto zaznaczyć że produkujemy również ciekawe czytniki Mifare, o których więcej poniżej.


Czytniki kontroli dostępu

Nowe czytniki firmy Vanderbilt VR20M-MF i VR50M-MF do kontroli dostępu oferują stylowy design w atrakcyjnej cenie. Są wykonane bardzo solidnie i wspierają protokoły OSDP oraz Wiegand.

więcej
Czytniki Bluetooth Wiegand OSDP

Czytniki kontroli dostępu Bluetooth Low Energy (BLE) z interfejsem OSDP i Wiegand. Integracja z kontrolą dostępu ACT Enterprise V2.10

więcej
Wideodomofon zintegrowany z skd

Produkty AKUVOX to cała gama urządzeń PoE wideodomofonu wraz z monitorem dotykowym, interkomem czy kasetami do montażu. System integruje się z kontrolą dostępu i korzysta z protokołu SIP 2.0

więcej

Powiązane działy:

Sipass integrated SKD

Sipass integrated kontrola dostępu

więcej
ACT pro Enterprise i ACT365

ACT Enterprise i ACT365

więcej
Ochrona przed Covid-19

covid-19, ochrona, kontrola dostępu, kamery, pomiar temperatury, gorączka

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu